Svatební šperky Mairi


 

Svatba je výjimečná událost a každá budoucí nevěsta si přeje vypadat v tento jedinečný okamžik naprosto dokonale. Soustředí se především na výběr vysněných svatebních šatů, kterými na první pohled zaujme všechny svatební hosty.

 

Avšak jsou to právě šperkykteré šaty doplní a podtrhnou nevěstinu krásu. Nahlédněte do mé nabídky a nechte se okouzlit hravým designem inspirovaným přírodou.

 

Pokud jste nenašli ty pravé, ráda vytvořím doplňky na míru, např. podle barvy vaší svatby. Protože svatební šperky nemusí být jen bílé...

 

Chystáte se na svatbu jako svědkyně, družička nebo svatebčanka? I v tomto případě můžete být šik se šperky od Mairi. Jen pozor, abyste svým půvabem nepřekonaly nevěstu. ;)

 

Nevíte si rady s výběrem šperků pro vaši svatbu? Inspirujte se ve svatebním průvodci.

 

Mairi - svatební náušnice - 19_1

 

Svatební náušnice 

Náušnice patří mezi nejoblíbenější šperky a na rozdíl od náramku nebo náhrdelníku si je vezme snad každá nevěsta.

 

Svatební náušnice od Mairi jsou velmi oblíbené pro svoji jemnou eleganci, čistotu a přírodní motivy. Hodí se jak ke krajkovým šatům v boho stylu, tak i k šatům princeznovským z luxusních materiálů jako taft, šifon nebo hedvábí. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, takže nevyvolávají alergické reakce. Narozdíl od svatebních šatů je můžete nosit i po svatbě a stále si tak připomínat jednu z nejvýznamnějších událostí vašeho života.

 

Vybírat můžete z výraznějších dlouhých modelů nebo z drobných trojkvítků. Do kategorie Svatební náušnice jsem zařadila náušnice v bílé barvě a jejích odstínech a v kombinaci bílé s jinou barvou. Jako svatební můžete samozřejmě použít i další náušnice z mé nabídky, záleží na stylu vaší svatby a na vašich barevných preferencích. :)

  

 Mairi-květinové ocelové náušnice-04

 

Svatební náhrdelníky 

Náhrdelník nevěsty vybírají především podle typu svatebních šatů. Zejména šaty bez ramínek a s hladkým výstřihem umožní vyniknout nejen náhrdelníku, ale i náušnicím.

 

 Mairi - svatební náušnice - 20_1

 

Svatební ozdoby do vlasů 

Ráda byste ozvláštnila svůj svatební účes, ale necítíte se na velký pestrobarevný věneček z textilních květů nebo doplněk z živých květů? Zvolte romantické svatební ozdoby do vlasů z mé dílny, vytvořené z drobných kvítků. Dodejte vašemu účesu více něhy a kouzla. Krása těchto s láskou zhotovených květinek jen podtrhne romantickou a přirozenou atmosféru vaší svatby.

 

Slaďte své svatební šperky s vlasovými ozdobami! Napište mi všechna svá přání a já pro vás ráda vyhotovím ten pravý snový set.

 

Buďte netradiční a jedinečná. Zorganizujte si svatbu přesně podle svých představ - s blízkostí k přírodě, svobodou, uvolněností a rozverností. 

 

 

Dárky pro svědkyně a družičky 

Jak potěšit svědkyni nebo družičky? Vyberte jim milý dárek - šperk. A darujte ho s originální kartičkou.

 

Je hezkým zvykem dávat dárek svědkyni nebo družičkám - jako poděkování za pomoc při přípravách a organizaci svatby. Milé překvapení můžete darovat během pozvání na svatbu, na rozloučení se svobodou nebo přímo ve svatební den.

 

Personalizované náušnice - náušnice v barvách vaší svatby jako dárek pro svědkyni nebo družičky. A všechny budete dokonale sladěné.

 

Šperkem můžete také obdarovat kamarádku nebo třeba maminku a nemusí to být na svatbě. ;)

 

Zde najdete tipy na milá malá potěšení pro vaše blízké. Šperk v krásném balení spolu s děkovnou kartičkou udělá obdarované slečně nebo dámě bezpochyby radost.