Vzorník barev


 

Pro lepší představu o barvách květin jsem pro vás připravila malý vzorníček.

 

Tyto barvy jste si oblíbili nejvíc a jsou to barvy základní - můžu s nimi dále pracovat, např. vytvořit mramorovaný efekt apod. Mívám k dispozici také další barvy a mnoho odstínů si míchám ručně. Je to úžasné kouzlo, které nabízí právě polymerové hmoty. Už jste s nimi zkoušeli pracovat? :)

 

Prosím pamatujte na to, že skutečné barvy se mohou mírně lišit od fotografií - záleží na podmínkách při focení a na nastavení vašeho monitoru nebo displeje. 

 

  

Mairi - vzorník barev šperků

 

 1. bílá
 2. krémová
 3. vanilková
 4. pastelově broskvová
 5. slunečná žlutá
 6. starorůžová
 7. pastelově světle růžová
 8. šeříková lila
 9. sytá malinová
 10. třešňová červená
 11. pastelově mátová
 12. pastelově modrá
 13. tyrkysová
 14. půlnoční modrá
 15. sametově černá

 

 

Proč není ve vzorníku víc barev?

 

Ve vzorníku jsou pouze základní a vámi nejvíce oblíbené barvy. Další desítky až stovky odstínů se dají namíchat ručně a dělám to tak především v rámci limitovaných kolekcí. Není proto v mých silách připravit vzorník, který by obsáhl všechny barvy, se kterými jsem kdy pracovala nebo budu pracovat...

 

Vytvoříte mi šperk i z jiných barev?

 

Ano, modeluju květy také z polymerových hmot dalších barev. Prosím neváhejte se na mě obrátit, pokud vás oslovil šperk v určitém barevním provedení. Obvykle můžu zhotovit květy podobné, nikoliv však zcela stejné - v tom je kouzlo limitek, že je nelze vytvořit znovu úplně stejné, prosím počítejte s tím.

 

  

  

Chtěli byste si nechat zhotovit šperk přesně podle vašich přání? Pokračujte prosím dál.

 

   

Výroba šperků na zakázku

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení