Mairi


 

Malé detaily s velkým kouzlem.

 

Představuji vám novou kolekci Mairi - malé květinové šperky, které vám budou připomínat léto po celý rok.

 

Šperky z této řady jsou určeny všem ženám, které touží po spojení s přírodou a zároveň chtějí být při každé příležitosti půvabné a elegantní. Ženám, které dávají přednost jednodušším doplňkům a ocení jejich pečlivé zpracování. Hravý design přírodních motivů nádherně ladí se třpytivým leskem krystalů Swarovski. Kvalitní nerezové ocelové komponenty jsou samozřejmostí.

  

Drobné doplňky výborně poslouží jako dárek pro kamarádku, která je nenapravitelnou romantičkou, pro milou svědkyni, bez které by se váš svatební den nemohl obejít, nebo pro družičky, které si těmito něžnými kvítky mohou stále připomínat nejkrásnější událost vašeho života.

  

Všechny šperky s názvem Mairi spojuje pečlivé zpracování, čistá elegance a třpytivý lesk Swarovski krystalů. Kolekce není uzavřená, postupně do ní přidávám další a další náušnice a přívěsky. Kolekci Mairi si zkrátka zamilujete pro svou variabilitu, jemnost a originální provedení.

  

Probuďte svůj půvab květinami, které i všední dny promění v nevšední. 

 

Limitovka
Limitovka
Do 14 dnů
Mairi - pozlacený svatební set krémový
  Malé detaily s velkým kouzlem...   Jemný květinkový set z pozlacené oceli zdobený třpytivými Swarovski® krystaly.   Zaručeně originální sada svatebních náušnic a přívěsku z lehounkých kvítečků. Netradiční doplněk pro nevěsty, které chtějí dodat svému vzhledu osobitost a jedinečnost.   Designové dárkové balení zdarma.      
1 510 Kč
 
Skladem (1 sada)
Do 14 dnů
Nahoru
Další produkty
25 položek celkem