♡ Poslední zakázky na přání s doručením do Vánoc přijímám 30. 11. ♡ Do každého balíčku s objednávkou nad 500 kč přidám až do Vánoc dárek - pro radost vaší i mojí. ♡

Moje rozkvetlé jaro


 

Letošní jaro. Čas plný událostí, které nám mění životy. Jako by ani okolnosti nedovolily vychutnat si to procitnutí přírody...

 

Letošní jarní kolekce možná vypadá poněkud nesourodě. Ale přesto všechny šperky něco spojuje. Je to chuť tvořit, dělat rukama a s prázdnou hlavou, bezmyšlenkovitě modelovat pestrobarevné kvítky, utéct od každodenních starostí víc než jindy. Vnést do svých dnů optimismus a něhu, barvy a krásu.

 

A to všechno teď přináším i vám v podobě unikátní limitované edice šperků. Každý kousek byl vyroben jen v jednom jediném provedení a nebude se nikdy opakovat.

 

Probouzející se něha, pestré i jemné barvy, křehká krása. To je Moje rozkvetlé jaro. A jaké je to vaše jaro?

 

Limitovka
Limitovka
Limitovka
Limitovka
Amélia - květinkové ocelové náušnice
  Nerušit! Právě sním...   Zastavte se a zasněte se také - nízké ranní slunce, veselý zpěv rozpustilých ptáků a palouk plný divokého kvítí.    S květinovými šperky z jarní kolekce budete vždy éterická, kouzelná a čarokrásná.    Zhotoven pouze tento jediný pár.    Designové dárkové balení zdarma.    
1 190 Kč
 
Skladem (1 pár)
Limitovka
6 položek celkem