Odaria - podzimní ocelové květinkové náušnice

Limitka
Mairi podzimní kolekce květinových šperků 29

 

Podlehněte kouzlu podzimu... 

  

Všechny poklady podzimu ukryté v originálním šperku. Vybarvěte si své všední i nevšední podzimní dny s květinkami doplněnými rudými Swarovski kapkami.

 

Cestují v dárkovém balení. Vyroben jen tento jeden pár.

 


 

790 Kč
Skladem (1 pár)

Odaria - podzimní ocelové květinkové náušnice


 

Stylové originální náušnice, které dokonale doplní váš podzimní šatník. Pestré šperky vyniknou především s jednobarevnými kousky oblečení. Ozdobte se podzimem...

 

Pamatujte prosím na to, že se jedná o ruční práci - šperky se mohou v drobných detailech lišit od prvního vyrobeného páru. Květinky modeluji v ruce, bez použití vytlačovacích formiček.

 

Náušnice nejsou křehké, ale vyžadují stejnou lásku a péči, se kterými byly vyrobeny. Při správném zacházení vám budou dělat radost po dlouhý čas.

  

Co byste měli vědět, než objednáte šperky Mairi.

  

 

Prohlédnout kolekci

 

 

Mairi - podzimní kolekce šperků -001_1

   


 

Použitý materiál 

 

Rozměry a hmotnost

  • průměr květinového prvku max. 2 cm
  • délka květinek s kapkou cca 3 cm
  • hmotnost jedné náušnice 1,8 g (pokud nemáte představu, jak lehké náušnice jsou, zvažte své vlastní šperky a váhu porovnejte) 

 


 

Kód Kód: 1413
Jméno značky: Mairi
Kategorie: Náušnice
Barva: vícebarevné
Termín odeslání: do 3 - 5 pracovních dnů od připsání platby na účet

Mairi je mladá česká značka ručně vyráběných šperků. Kombinuje něžnou krásu květů z polymerových hmot, lesk a třpyt skleněných korálků a pevnost a odolnost nerezové oceli. Originální elegantní design je vhodný pro různé příležitosti, při kterých doplní přirozený půvab každé ženy s romantickou duší.