Oxana - podzimní ocelové květinkové náušnice

Limitovka
Mairi podzimní kolekce květinových šperků 30

 

Podlehněte kouzlu podzimu... 

  

Také milujete podzim? Voňavé listí, jablka, hrušky a ořechy, spousta barev, kaštany a šípky, horký čaj po dlouhé procházce. Co máte na podzimu nejraději vy?

 

Cestují v dárkovém balení. Vyroben jen tento jeden pár.

 


 

790 Kč
Skladem (1 pár)

Oxana - podzimní ocelové květinkové náušnice


 

Stylové originální náušnice, které dokonale doplní váš podzimní šatník. Pestré šperky vyniknou především s jednobarevnými kousky oblečení. Ozdobte se podzimem...

 

Každičká květinka je ručně modelovaná. Náušnice nejsou křehké, ale vyžadují jemnou manipulaci a správné zacházení. Pak vám vydrží krásné po dlouhý čas. Swarovski krystaly ve středech květů jsou elegantním prvkem, stejně jako čarokrásné rudé kapky. Veškeré kovové komponenty jsou z nerezové a chirurgické oceli a jsou zdravotně nezávadné.

  

Prohlédnout kolekci - od Evy

 

Mairi - podzimní kolekce šperků -001_1

   


 

Použitý materiál 

 

Rozměry a hmotnost

  • průměr květinového prvku max. 2 cm
  • délka květinek s kapkou cca 3 cm
  • hmotnost jedné náušnice 1,8 g (pokud nemáte představu, jak lehké náušnice jsou, zvažte své vlastní šperky a váhu porovnejte) 

 


 

Kód Kód: 1414
Jméno značky: Mairi
Kategorie: Náušnice
Barva: vícebarevné
Termín odeslání: do 3 - 5 pracovních dnů od připsání platby na účet

Mairi je mladá česká značka ručně vyráběných šperků. Kombinuje něžnou krásu květů z polymerových hmot, lesk a třpyt skleněných korálků a pevnost a odolnost nerezové oceli. Originální elegantní design je vhodný pro různé příležitosti, při kterých doplní přirozený půvab každé ženy s romantickou duší.