Rachel - podzimní ocelové květinkové náušnice

Novinka Limitovka Vyprodáno
Mairi podzimní kolekce květinových šperků 16

 

Podlehněte kouzlu podzimu... 

  

„Probudím se do chladného rána, venku v trávě září perličky jinovatky. Vzduchem se prohání vítr a tak se na cestu zahalím do dlouhého kabátu a huňatého fuchsiového nákrčníku. Slunce je schované hluboko v mracích. A já zase podléhám kouzlu sychravého podzimu.”

 

Cestují v dárkovém balení. Vyroben jen tento jeden pár.

 


 

1 190 Kč
Momentálně nedostupné (1 pár)

Rachel - podzimní ocelové květinkové náušnice


 

Stylové originální náušnice, které skvěle doplní váš podzimní šatník. Pestré šperky vyniknou především s jednobarevnými kousky oblečení. Ozdobte se podzimem...

 

Každičká květinka je ručně modelovaná. Dále jsou použité české skleněné broušené krystaly. Náušnice nejsou křehké, ale vyžadují jemnou manipulaci a správné zacházení. Pak vám vydrží krásné po dlouhý čas. Veškeré kovové komponenty jsou z nerezové a chirurgické oceli a jsou zdravotně nezávadné.

  

Prohlédnout kolekci - od Evy

 

Mairi - podzimní kolekce šperků -001_1

   


 

Použitý materiál 

 

Rozměry a hmotnost

  • délka bez háčků 5 cm
  • délka včetně háčků 6,2 cm
  • hmotnost jedné náušnice 4,7 g (pokud nemáte představu, jak lehké náušnice jsou, zvažte své vlastní šperky a váhu porovnejte) 

 


 

Kód Kód: 1419
Jméno značky: Mairi
Kategorie: Náušnice
Barva: vícebarevné
Termín odeslání: do 3 - 5 pracovních dnů od připsání platby na účet

Mairi je mladá česká značka ručně vyráběných šperků. Kombinuje něžnou krásu květů z polymerových hmot, lesk a třpyt skleněných korálků a pevnost a odolnost nerezové oceli. Originální elegantní design je vhodný pro různé příležitosti, při kterých doplní přirozený půvab každé ženy s romantickou duší.