V barvách podzimního listí


 

Milujete podzim?

 

Listy a lístky těch nejkrásnějších barev. Chlupatý svetr a šálek horkého čaje. Filmové večery s jablečným koláčem. Zdobení dýní a veselý dětský smích. Období mlhy, větru a dešťů. Slábnoucí slunce a stále kratší dny. Nepopsatelná vůně přírody a nezapomenutelné podzimní výhledy. 

 

Tolik krás! Podzim patří zkrátka k mým oblíbeným ročním obdobím. Hřejivé barvy nejsou pro mou tvorbu typické a snad proto jsem si práci na této kolekci tolik užila.

 

Představuji vám novou limitovanou podzimní řadu květinkových šperků. Pojďte se potěšit a třeba i ozdobit originálními pestrými kousky, propracovanými do posledního detailu.

 

A až půjdete zase ven, vychutnejte si tu sílu přítomného okamžiku, když vám bude listí šustit pod nohama a pro všechnu tu krásu nebudete vědět, kam se dřív podívat...

 

Cena

6701090
16701090
Limitka
Oxana - podzimní ocelové květinkové náušnice
  Podlehněte kouzlu podzimu...     Také milujete podzim? Voňavé listí, jablka, hrušky a ořechy, spousta barev, kaštany a šípky, horký čaj po dlouhé procházce. Co máte na podzimu nejraději vy?   Cestují v dárkovém balení. Vyroben jen tento jeden pár.    
790 Kč
 
Skladem (1 pár)
7 položek celkem