Vrácení zboží a reklamace

 


 

Vrácení zboží

 

Výrobky, které Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovují, můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodu (toto neplatí pro šperky vyrobené nebo upravené na míru). Všechny podrobnosti o podmínkách pro vrácení zboží najdete v Obchodních podmínkách e-shopu Mairi.eu. 

 

Zboží, které vracíte, musí být v původním stavu a neporušené. Pokud bude zboží vráceno neúplné, poškozené nebo viditelně opotřebené, může Vám být účtována náhrada škody.

 

Jak postupovat při vrácení zboží?

 1. Kontaktujte mě a já Vám zašlu e-mailem Formulář pro odstoupení od smlouvy.
 2. Dokument prosím vytiskněte a vyplňte.
 3. Zpět přijímám pouze nenošené šperky zaslané včetně kompletního originálního balení. Šperky je nutné uvnitř dárkové krabičky fixovat (nejlépe stejným způsobem, jakým Vám byly doručeny - hedvábným papírem nebo kouskem bublinkové folie), aby při přepravě nenarážely o krabičku a o sebe navzájem a tím se nepoškodily. K zásilce prosím přiložte vyplněný Formulář pro odstoupení od smlouvy. Byl-li Vám poskytnutý dárek k objednávce a vracíte všechny položky z objednávky, jste povinni spolu se zbožím vrátit i dárek. 
 4. Zásilku prosím pošlete na adresu e-shopu (nezapomeňte pojistit zásilku na částku odpovídající hodnotě obsahu; pokud dojde k poškození nebo ztrátě šperku během přepravy, jakékoliv reklamace u dopravce řeší odesílatel). Zboží není možné poslat na dobírku. Poštovné při vrácení zboží platí kupující.
 5. O přijetí vráceného zboží Vás budu informovat e-mailem.

 

Adresa pro zaslání zboží:

Mgr. Miroslava Halíková

Hromnice 163

330 11 Hromnice

Vrácení peněz

Jakmile zásilku s vráceným zbožím obdržím, bude Vám do 7 dnů vrácena jeho kupní cena. V případě vrácení všech položek z objednávky obdržíte celou částku včetně nákladů na dopravu, které jste zaplatil/a při objednávce zboží.

 

 

Reklamace

 

Na všechny produkty nabízené na e-shopu se vztahuje záruka v zákonné lhůtě 24 měsícůVšechny podrobnosti o podmínkách pro uplatnění reklamace zboží najdete v Obchodních podmínkách e-shopu Mairi.eu.

 

Berte prosím na vědomí, že zákonná záruka se nevztahuje na zboží, které bylo mechanicky poškozeno spotřebitelem, bylo používáno v neodpovídajících, resp. nevhodných podmínkách, byla zanedbána starostlivost o zboží, bylo s ním nesprávně manipulováno a bylo nesprávně ošetřováno. Reklamace také nemůže být uplatněna na vady, které vznikly při běžném opotřebení zboží jeho obvyklým užíváním.

 

Jak postupovat při reklamaci zboží?

 1. Kontaktujte mě prostřednictvím e-mailu, kde podrobně popište vadu a přiložte fotografii zboží. 
 2. Já Vám zašlu e-mailem Formulář pro uplatnění reklamace.
 3. Dokument prosím vytiskněte a vyplňte.
 4. Šperky jsou křehké zboží. Reklamovaný šperk proto uložte nejlépe do originálního obalu (krabičky) nebo do jiného vhodného pevného obalu, aby nedošlo k poškození během přepravy. Uložení jen do bublinkové obálky není dostačující. Šperky je nutné uvnitř krabičky fixovat (nejlépe stejným způsobem, jakým Vám byly doručeny - hedvábným papírem nebo kouskem bublinkové folie), aby při přepravě nenarážely o krabičku a o sebe navzájem a tím se nepoškodily. K zásilce dovnitř přiložte vyplněný Formulář pro uplatnění reklamace. 
 5. Zásilku pošlete na adresu e-shopu (nezapomeňte pojistit zásilku na částku odpovídající hodnotě obsahu; pokud dojde např. ke ztrátě šperku během přepravy, jakékoliv reklamace u dopravce řeší odesílatel). Zboží není možné poslat na dobírku. Dopravu zboží v souvislosti s uplatněním reklamace platí kupující.
 6. Jakmile zásilku s reklamovaným zbožím obdržím, zašlu Vám e-mailem Potvrzení o uplatnění reklamace.

 

Adresa pro zaslání zboží: 

Mgr. Miroslava Halíková

Hromnice 163

330 11 Hromnice

 

Vyřízení reklamace 

 1. Reklamace bude vyřízena bezodkladně, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.
 2. O výsledku reklamace Vás budu informovat e-mailem.
 3. V případě oprávněné reklamace Vám zašlu opravené nebo nové zboží na své náklady. Pokud by oprava nebyla možná a byl by vyčerpán sklad, vrátím Vám celkovou částku zpět na Váš účet. 
 4. Náklady spojené s dopravou reklamovaného zboží na adresu e-shopu Vám budou v případě uznání reklamace uhrazeny.
 5. Pro uhrazení nákladů spojených s dopravou reklamovaného zboží prosím zašlete kopii dokladu na e-mail info@mairi.eu.

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte. 
  

 

Ke šperkům

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení