O Mairi


  

„Mairi je bytost snící a milující,

co by nejraději žila na samotě u lesa.

Nerada se fotí, umí být náladová, vyhovuje jí její stereotyp.

Nikdy jí neomrzí pohled do bezelstných psích očí.

Má ráda jemnou vůni jarních stromů, modrou oblohu se sněhobílými oblaky, jasná letní jitra.

Pivoňky, vlčí máky v polích a luční kvítí.

Přírodu a její nespočetné podoby.

Teplo a slunce především..."

 

Mairi-jarní photoshoot-08

 

 

Můj příběh

 

Na začátku byla touha vyrobit si šperky na vlastní svatbu. Takové, které splní barevné zadání a zaručí, že žádná jiná nevěsta nebude mít nikdy stejné. A povedlo se - svatební souprava ze skleněných perliček byla sice jednoduchá a nedokonalá, ale i tak jsem na ní byla patřičně hrdá. Psal se rok 2011 a já jsem věděla, že tvořit chci dál.

 

Možná znáte tvůrčí duše a tak víte, že nejsou stálé a jejich posláním je zkoušet stále nové a nové techniky a postupy. Já jsem zprvu vyráběla korálkové náramky, potom jsem milovala háčkování barevných náhrdelníků a odskočila jsem si i ke korálkové výšivce. Mé srdce si nakonec získaly půvabné kvítky, které pro vás tvořím ručně z polymerových hmot.

 

 

Mairi-jarní photoshoot-13

  

 

Vytvářím šperky s esencí něhy, se špetkou hravosti, s kapkou vílího prachu, s hrstkou kouzelného třpytu a s velkou dávkou čarokrásy. Takové, které vyzdvihnou vaší ženskost a vnesou do vašich dnů nádech přírody a romantiky.

 

Nejčastěji a nejraději tvořím limitované kousky. Soustředím se na harmonii tvarů a karneval barev a těším se, až s vámi moje poklady budou žít vaše osobité příběhy a budou mít pro vás jedinečný význam.

 

Šperky Mairi tvořím pro jedinečné ženy plné lásky do života, pro ženy, které chtějí žít svoje vílí sny. Které ví, že krása spočívá v duši, ale můžeme jí nechat kvést i na povrchu. Šperky Mairi jsou o vás, o vaší energii a vašich touhách.

 

 

Mairi-jarní photoshoot-09

 

 

V každém jednom výrobku je ukrytý kousek mojí duše a moc si přeji, aby vám rozkvetlé ozdůbky přinášely do života potěšení, romantiku a pozitivní vibrace.

 

Vkročte se mnou do zahrady fantazie, vyměňte šedivé dny za barevný život a nezapomeňte - kdo nesní, tomu se sny neplní…

 

Vaše Mirka - Mairi

 

 Mirka_podpis

 

 

Ke šperkům

 

Zpět do obchodu