O Mairi


  

Mairi je bytost snící a milující,

co by nejraději žila na samotě u lesa.

Nerada se fotí, umí být náladová, vyhovuje jí její stereotyp.

Nikdy jí neomrzí pohled do bezelstných psích očí.

Má ráda jemnou vůni jarních stromů, modrou oblohu se sněhobílými oblaky, jasná letní jitra.

Pivoňky, vlčí máky v polích a luční kvítí.

Přírodu a její nespočetné podoby.

Teplo a slunce především...

 

Mairi-jarní photoshoot-08

 

 

Na začátku byla touha vyrobit si šperky na vlastní svatbu. Takové, které splní barevné zadání a zaručí, že žádná jiná nevěsta nebude mít nikdy stejné. A povedlo se - svatební souprava ze skleněných perliček byla sice jednoduchá a nedokonalá, ale i tak jsem na ní byla patřičně hrdá. Psal se rok 2011 a já jsem věděla, že tvořit chci dál.

 

Zprvu jsem vyráběla korálkové náramky, milovala jsem háčkování barevných náhrdelníků a odskočila jsem si ke korálkové výšivce. Mé srdce si nakonec získaly půvabné kvítky, které tvořím ručně z polymerových hmot.

 

 

Mairi-jarní photoshoot-13

  

 

Mairi vytváří šperky s esencí něhy, se špetkou hravosti a jarních dnů, s kapkou vílího prachu, s hrstkou kouzelného třpytu a s velkou dávkou čarokrásy. Nejčastěji a nejraději tvoří limitované kousky. Soustředí se na harmonii tvarů a karneval barev a těší se, až s vámi šperky budou žít vaše osobité příběhy.

 

Mairi je tu pro jedinečné ženy plné lásky do života, pro ženy, které chtějí žít svoje vílí sny. Které ví, že krása spočívá v duši, ale můžeme jí nechat kvést i na povrchu. Mairi je o vás, o vaší energii a touhách.

 

 

Mairi-jarní photoshoot-09

 

 

V každém jednom výrobku je ukrytý kousek mojí duše a moc si přeji, aby vám rozkvetlé šperky přinášely do života potěšení, romantiku a pozitivní vibrace.

 

Vkročte se mnou do zahrady fantazie, vyměňte šedivé dny za barevný život a nezapomeňte - kdo nesní, tomu se sny neplní…

 

Vaše Mirka - Mairi

 Mirka_podpis

 

  

Mairi-jarní photoshoot-02

 

 

Ke šperkům

 

Zpět do obchodu