Balení šperků


 

Krásný šperk vyžaduje krásný obal. Nezáleží přece jenom na tom, co je uvnitř balíčku. Elegantní dárkové balení je u Mairi samozřejmostí. Navíc je ekologicky šetrné.

 

Mairi_balení_šperků_16

 

Mairi_balení_šperků_01_1

 

Po několika letech výroby a prodeje jsem dospěla k názoru, že planetu máme jen jednu a není mi lhostejné, jaká bude její budoucnost. Jasně, co zmůže jeden člověk, když je jen kapkou v moři? Ale právě jednotlivci tvoří to moře a proto je důležité začít u sebe a jít příkladem. Rozhodla jsem se proto minimalizovat plastové obaly a nahradit je takovými, které jsou recyklovatelné a snadno biologicky odbouratelné.

 

Mairi_balení_šperků_03

 

Hlavní roli hraje papír. Každý produkt má svou vlastní papírovou kartu.

 

Mairi_balení_šperků_04

 

Mairi_balení_šperků_06

 

A vlastní papírový pytlíček.

 

Mairi_balení_šperků_12

  

Mairi_balení_šperků_13

 

Mairi_balení_šperků_07

 

Každý šperk je uložený v elegantní bílé krabičce s růžičkami. Tyto krabičky jsou vyrobeny z vícevrstvé vlnité lepenky a jsou 100% recyklovatelné. Jsou vhodné na uchovávání zakoupených šperků nebo jiných drobností. Pokud je nevyužijete, můžete je vyhodit do modrého kontejneru, stejně jako další nepotřebný papírový odpad, použitý při balení.

 

Mairi_balení_šperků_08

 

Mairi_balení_šperků_09

 

Výplň pro bezpečné cestování šperků - dřevitá vlna a hedvábný papír. Dřevitá vlna je čistá surovina bez chemizace, v přírodě lehce odbouratelná. Můžete ji opakovaně použít, lze ji kompostovat nebo vhodit do hnědého kontejneru. Hedvábný papír je opravdu papír, tenký, průsvitný. :-) 

 

 

Mairi_balení_šperků_14

 

Mairi_balení_šperků_15

 

Nesmí chybět poděkování a návod, jak se o váš klenot starat.

 

Mairi_balení_šperků_10

 

Mairi_balení_šperků_02

 

Krabička se vloží ještě do speciální bezpečnostní obálky České pošty pro cenné psaní. Ta je bohužel plastová. Na druhou stranu nehrozí promočení zásilky. A obálka je 100% recyklovatelná (patří do žlutého kontejneru :-)).

 

Bezpečné a efektní balení považuji za základ mojí prezentace a vaší radosti. Ke každé objednávce jej získáte zcela zdarma.

 

 

Ke šperkům