♡ Poslední zakázky na přání s doručením do Vánoc přijímám 30. 11. ♡ Do každého balíčku s objednávkou nad 500 kč přidám až do Vánoc dárek - pro radost vaší i mojí. ♡

Ygraine - pozlacené svatební ivory náušnice

Do 14 dnů
Mairi pozlacené ivory svatební květinové náušnice 04

 

Půvabné luxusní krásky v boho stylu v příjemných bílých, ivory a krémových odstínech.

 

Spojení romantických kvítečků a klasických, vysoce lesklých skleněných perel Swarovski®. Splňte si přání a staňte se překrásnou nevěstou - vílou.

   

Cestují v elegantním dárkovém balení.

 


 

1 270 Kč
Na dotaz

Ygraine - pozlacené svatební ivory náušnice


  

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o ruční práci - šperky se mohou v malých detailech lišit od prvního vyrobeného páru.

 

Květinkové šperky krásně doplní přirozeně navlněné rozpuštěné vlasy, ale i nadýchyné copy a nepravidelné drdoly, které jsou v poslední době při výběru svatebního účesu velmi oblíbené. Skvěle se hodí k jednoduchým vzdušným svatebním šatům (romantické modely s velmi jemným, často krajkovým zdobením), které jsou trendy při venkovních přírodních svatbách v uvolněném  boho stylu.

 

Každičká květinka je ručně modelovaná, bez použití vytlačovacích formiček. Náušnice nejsou křehké, ale vyžadují správné zacházení. Pak vám vydrží krásné po dlouhý čas. Dále jsou použity nádherné Swarovski® perly, které oslňují vysokým leskem a hladkým povrchem. Veškeré kovové komponenty jsou z nerezové a chirurgické oceli pozlacené skutečným zlatem a jsou zdravotně nezávadné.

 

BUTTON_v1

  

Pro lepší představu se prosím podívejte na krátké video (v záložce).

  

Podobné na uchu:

Mairi-květinové ocelové náušnice-04-2_1   

 


 

Použitý materiál 

  • pozlacené náušnicové háčky z  nerezové oceli 304
  • pozlacená nerezová ocel
  • polymerová hmota
  • Swarovski® perly

 

Rozměry a hmotnost

  • délka bez háčku 5 cm
  • délka s háčkem 6 cm
  • hmotnost jedné náušnice 5,8 g (pokud nemáte představu, jak lehké náušnice jsou, zvažte své vlastní šperky a váhu porovnejte) 

 


 

Kód Kód: 1239
Jméno značky: Mairi
Kategorie: Náušnice
Barva: zlatá
Expedice šperků na objednávku: do 10 pracovních dnů od připsání platby na účet

Ygraine - pozlacené svatební ivory náušnice

Ygraine - pozlacené svatební ivory náušnice

Mairi je mladá česká značka ručně vyráběných šperků. Kombinuje něžnou krásu květů z polymerových hmot, lesk a třpyt skleněných korálků a pevnost a odolnost nerezové oceli. Originální elegantní design je vhodný pro různé příležitosti, při kterých doplní přirozený půvab každé ženy s romantickou duší.